Касиер – търговец

Posted 9 месеца ago

Задължения:

– Приемане на плащанията на клиенти на каса;
– Работа с касов апарат, издаване на компютърни фактури;
– Работа с POS терминали за картови разплащания;
– Бързо и качествено обслужване на клиенти.
-Създава контакти с потенциални клиенти.
-Комуникация с партньори и клиенти.
-Поемане на дежурства по график.

Изисквания:

– Опит на подобна позиция.
– Комуникативност, умения за презентиране.
– Умения за подреждане на приоритети.
– Компютърна грамотност MS Office
– Способност за работа в екип и за самостоятелна работа
– Самоконтрол и способност за работа в условия на натоварване

Предимства:

Опит на подобна позиция
Английски език на работно ниво

Предлагаме:

Възможност за развитие и обучение
Конкурентно заплащане;
Професионално развитие;
Екип от доказани професионалисти в областта на телекомуникациите;

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля да изпратите CV.
Моля, да посочите референтен номер на позицията!
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Краен срок за подаване на документите 31.03.2018год.
Месторабота: София

CV–то трябв да бъде в един от следните формати : pdf, doc, docx, odt, rtf, txt