ТЕХНИК ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ

Posted 7 месеца ago

Кореснетуъркс е фирма за телекомуникационни и информационни решения, която предоставя на клиентите си услуги с отличително високо качество и надеждност, задоволявайки и най-високите изисквания на потребителите – големи корпоративни клиенти, фирми от малък и среден бизнес и домакинства. Услугите Кабелна Телевизия, Оптичен Интернет и Телефониа, предоставяни от Кореснетуъркс, са изключително конкурентни на пазара, поради гарантираното високо качество.

Основни отговорности:

– Изграждане на външни комуникационни мрежи;
– Изграждане на вътрешни/сградни комуникационни мрежи;
– Умение за работа със специализирани инструменти (не е задължително);
– Следи за изправността на поверените му техника и инструменти;
– Умение за спазване на срокове;
– Комуникация с клиенти на компанията.

С предимство са кандидати с:
– Опит в изграждане на различни видове мрежи – LAN, Wireless and WAN;
– Опит в сплайсването и измерването на оптични влакна.
– Предишен опит с работа с клиенти;

Личностни качества:

– Отговорност;
– Коректност;
– Умения за работа в екип;
– Висока организираност и мотивация;

Изисквания:

– Шофьорска книжка – кат Б;
– Завършено средно образование;

Ние предлагаме:

– Екип от млади професионалисти;
– Изпълнено с динамика ежедневие;
– Възможности за професионално развитие;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография с актуална снимка.

Месторабота: София

CV–то трябв да бъде в един от следните формати : pdf, doc, docx, odt, rtf, txt